JAN EX APC CLEAN – SKU11755 AMS 1526 C MIL-PRF-85570 TİP 2 UÇAK DIŞ YIKAMA

Stok Kodu:  SKU11755
ad.
Sepete Ekle
REFERANSLARIMIZ

JAN EX APC CLEAN – SKU11755 AMS 1526 C

HAVA ARAÇLARI İÇİN TEMİZLEYİCİ MAYİİ

Su bazlı ve deterjan içerikli bir temizleyicidir. Petrol türevli yağları, is ve kurumları kolayca temizler. Orijinal epoksi bazlı uçak boyalarına karşı herhangi bir etkisi olmadığından boyada herhangi bir solmaya veya renk atmasına sebebiyet vermez. Biyolojik olarak doğa da parçalanır.

Uçak ve Helikopter yıkamaları için MIL-PRF-85570 MEETS ( Tip 2 ) no’lu standarta uygundur. Pas önleyici inhibitör içerir. Yüksek basınçlı yıkama makinelerinde ve buharlı makinelerde kullanılabilir.

KULLANIM ALANLARI :

Uçakların ve helikopterlerin iç ve dış gövde temizliğinde güvenle kullanılır. Ayrıca suyun temas etmesinde herhangi bir sakınca bulunmayan her türlü yüzeyin temizliğinde de güvenle kullanılabilir. Ancak hava araçlarının kokpit camları ve diğer camlarının perdelenmesi gerekebilir. Özellikle egzos isinden kirlenen yerlerinde örneğin : huk kancalarının temizliğinde güçlü formülü sayesinde istenen temizliği sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ :

Uçak ve Helikopter dış gövde temizliği           1 : 5 – 1 : 20

Uçak ve Helikopter iç gövde temizliği           1 : 10 – 1 : 50

Oranında sıcak veya soğuk su ile seyreltilebilir. Uçak ve helikopter gövdelerinde yıkama öncesi su ile kaba kirlilik alındıktan sonra kirliliğin durumuna göre hazırlanmış olan ürün fırça yardımı ile aşağıdan yukarıya doğru uygulama yapılır.

 SDS JAN EX APC CLEAN

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor