Hakkımızda

IMCAERO havacılık endüstrisine Havacılık yağları ve kimyasalları tedarik eden bir şirkettir. IMCAERO yerel ve bölgesel pazara mal ve hizmet sunumlarını her gün genişletmektedir. Ayrıca, küresel havacılık endüstrisi için kapsamlı tedarik zinciri çözümleri ve maliyet tasarrufu yenilikleri sunmaktadır.
Şirket Faaliyetlerinin kapsamı, Türkiye ve Bölgesel ölçekte havacılık, denizcilik, otomotiv sektörlerine hizmet vermektir. Havacılık endüstrisi ile ilgili olarak Türk Silahlı Kuvvetleri (Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri ile Jandarma Genel Komutanlığı) MRO şirketleri, operatörler ve malzeme üreticileri için özel çözümler sunmaktayız.
IMCAERO  olarak Doğru Malzemeyi - Doğru Yerde - Doğru Zamanda - Doğru Şekilde - Doğru Fiyatta sunmayı kendimize amaç edindik.
Bizimle çalışmanın iki önemli faydası vardır:
 
• Stok olarak rakipsiz havacılık yağları ve kimyasalları serisini bulunduruyoruz.
• ihtiyacınız olan Havacılık yağları ve kimyasalları tedarik zincirinizi yönetmek için sizinle ortak çalışabiliriz.
Stoklanan ve dağıtılan ürün yelpazesi, dünyanın saygın ve en kaliteli üreticilerinden temin edilmekte veya tesislerimizde üretilmektedir.
IMCAERO  tüm operasyonları dört hizmet vaadinde bulunur:
 
• Müşteri ihtiyaçlarına cevap veren hızlı, verimli bir yağ ve kimyasal tedarik hizmeti sunmak.
 
• Envanteri en az raf ömrüyle (Shelf Life) korumak için stok seviyelerini yönetmek ve kontrol etmek.
 
• Mevcut mevzuata, uygulama kodlarına ve çevresel kontrollere uygun olarak ürünlerin depolanması ve teslim edilmesi.
• Yukarıdaki hedeflere ulaşmak için % 100 performans ile çalışmak.
IMCAERO'nun politikası, tüm çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarını korurken, tüm personel arasında kalite farkındalığını artırmak ve iş süreçlerini planlamak ve izlemek, sonuçları analiz etmek ve sürekli planlı iyileştirme sağlamak için eylemler gerçekleştirerek yüksek bir performans standardı sağlamaktır. Politikamızı yürütürken sağlanan tüm ürünlerin onayları, etiketlemesi ve sağlık ve güvenlik belgeleri ile ilgili geçerli yönetmeliklere tam olarak uyumlu olması hedefimizdir.
 
Havacılık yağları ve kimyasalları tedarik zinciri değerini yönlendiren maliyet ve envanter sorunlarını yönetmek için en iyi uzun vadeli tek kaynaklı yol arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için IMCAERO ile iletişime geçin.