Üyelik Sözleşmesi

ONLINE SATIŞ ŞARTLARI VE KOŞULLARI
IMC GRUP HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  www.imcaero.com adresinde (“Web Sitesi”) yer alan siteyi işleten, işleten ve sağlayan bir şirkettir. Aşağıdaki şartlar ve koşullar (bu "Satış Şartları"), Web Sitesi aracılığıyla ürün ve hizmetlerin satın alınması ve satılması için geçerlidir. Bu Satış Koşulları boyunca “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri IMC GRUP HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ve “siz” ve “sizin” terimleri, Web Sitesi'ni ziyaret eden veya kullanan herkesi ifade eder.
 Bu Satış Koşulları IMC GRUP HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. herhangi bir zamanda önceden yazılı bildirimde bulunmaksızın, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirilebilir. Bu Satış Koşullarının en son sürümü bu Web Sitesinde yayınlanacak ve bu Web Sitesi aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti satın almadan önce bu Satış Koşullarını gözden geçirmelisiniz. Bu Satış Koşullarında yapılan değişiklikten sonra bu Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, söz konusu değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtir.
 
 BU WEB SİTESİNDEN ÜRÜN VEYA HİZMETLER İÇİN BİR SİPARİŞ VERDİĞİNİZDE, BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZİ KABUL EDİYORSUNUZ DEMEKTİR:
(A) SATIŞ KOŞULLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, BU WEB SİTESİNDEN VEYA HİZMETLERİNİZİ VEYA HİZMETLERİ ALMAYABİLİR VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE KULLANMAYABİLİRSİNİZ, YAŞI 18 OLMAYAN VEYA (ii) YASAL OLARAK İMCAERO TİC.LTD.ŞTİ. İLE İLGİLİ BİR BAĞLAYICI SÖZLEŞME İMZAYA YETKİNİZ YOKSA VEYA (C) BU WEB SİTESİNE ERİŞİM VEYA BU WEB SİTESİNİN İÇERİĞİ, MAL VEYA HİZMETLERİNİN KULLANILMASI KENDİSİNE YASAKLANMIŞSA.
 
SİPARİŞ KABUL VE İPTAL
 Siparişinizin, bu Satış Koşulları uyarınca, siparişinizde listelenen tüm ürün ve hizmetleri satın alma teklifi olduğunu kabul edersiniz. Tüm siparişler tarafımızca kabul edilmeli veya size ürün veya hizmet satmak zorunda olmadığımızı belirtmek isteriz. Sadece kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir emri kabul etmeme hakkımız saklıdır.
 
SATIŞ VE ÖDEME KOŞULLARI.
Bu web sitesinde yayınlanan tüm fiyatlar önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bir ürün veya hizmet için ödenen fiyat, siparişin verildiği tarihte geçerli olan fiyat olacaktır. Fiyat artışları sadece bu değişikliklerden sonra verilen siparişler için geçerli olacaktır. Sitede belirtilen fiyatlar KDV ve taşıma için vergi veya ücret içermez. Bu tür tüm vergiler ve ücretler, mal toplamınıza eklenecek ve alışveriş sepetinizde ve sipariş onay aşamasında sizinle paylaşılacaktır. Bizden alınan herhangi bir teklifte fiyatlama, yazım hatası veya diğer hatalardan sorumlu değiliz ve bu tür hatalardan doğan herhangi bir problem oluşursa talebi iptal etme hakkımız saklıdır.
 
Ödeme koşulları tamamen kendi takdirimize bağlıdır ve tarafımızca yazılı olarak aksi kararlaştırılmadıkça, siparişin kabul edilmesinden önce ödeme tarafımızdan alınmalıdır. Siparişler kabul edilen ödeme şekilleri kullanılarak PAYTR üzerinden işlenir. (I) bize sağladığınız kredi kartı bilgilerinin doğru, tam ve eksiksiz olduğunu beyan ve garanti etmektesiniz, (ii) satın alma işlemi için bu kredi kartını kullanma yetkiniz var, (iii) Sizin tarafınızdan yapılan ödemeler; Kredi kartı şirketiniz ve (iv) eğer varsa, geçerli tüm vergiler dahil olmak üzere, belirtilen fiyatlar üzerinden yapılan masrafları ödeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.
GÖNDERİLER; TESLİM; ZARAR RİSKİ.
Ürünlerin size gönderilmesi için sizinle düzenlemeler yapacağız. Sipariş sürecinde belirtilen tüm nakliye ve taşıma ücretleri tarafınıza aittir. Mücavir alan dışına malzeme sevkiyatında oluşabilecek ekstra masrafları da peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Eğer mücavir alan dışında iseniz lütfen bizi önceden bildiriniz.
Kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden sorumlu değiliz.
 MAL VE PARA İADELERİ
 
Web sitesinde ‘’iade edilmez‘’ ibaresiyle belirtilen ürünler hariç olmak üzere, satın alma tarihinizin geri ödenmesi için ürün iadesini, orijinal nakliye ve taşıma masrafları hariç olmak üzere, satın alma tarihinden itibaren 10 gün içinde karşılıklı anlaşma yapılarak kabul edeceğiz. Bu tür bir ürün açılmamış ve orijinal ambalajında olmalıdır. Tüm iadeler tarafımızca denetime tabidir ve denetlemeden sonra takdirimize bağlı olarak reddetme hakkımızı saklı tutarız. Ürünleri iade etmek için, ürününüzü göndermeden önce bir İade Ürün Yetkilendirmesi ("RMA") numarası almak için önce bizimle irtibat kurmanız gerekir. RMA numarası olmadan herhangi bir türden ürün iadesi kabul edilmez.
İade edilen ürünlerdeki tüm nakliye ve taşıma ücretlerinden siz sorumlusunuz. Gönderi sırasında kayıp riskine maruz kalıyorsunuz. Bu nedenle iade gönderinizi hasar veya kayıplara karşı tam olarak sigortalamanızı ve korumanız için size teslimat kanıtı sunabilecek bir taşıyıcıyı kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Tüm iadeler % 30 yeniden stoklama ücretine tabidir. İadeler, malınızın teslim alınmasından itibaren yaklaşık 3 iş günü içinde işleme konur. Geri ödemeniz, Sitede orijinal satın alma işlemini yapmak için kullanılan aynı ödeme yöntemine geri yatırılacaktır.
[BU SİTEDE ’’İADE EDİLMEZ’’ OLARAK BELİRTİLEN ÜRÜNLERDE KESİNLİKLE İADE KABUL EDİLMEYECEKTİR.]
 GARANTİ
IMC GRUP HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. TARAFINDAN SATILAN TÜM ÜRÜNLER ÜRÜN ÜRETİCİSİ / DAĞITICISI TARAFINDAN GARANTİ VERİLMİŞTİR. IMC GRUP HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR TARAFINDAN ÜRETİLEN ÜRÜNLERLE İLGİLİ HİÇBİR GARANTİ VERMEZ, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİSİ DE VERMEZ.
 Bizden satın alınan herhangi bir malın satışından veya kullanılmasından kaynaklanan olası hasarlardan sorumlu değiliz. Sorumluluğumuz, malların parasal değeriyle sınırlıdır.
 
 
MÜCBİR SEBEP
Bu Satış Şartları kapsamındaki işlemlerimizde aşağıdaki sayılan olaylar nedeniyle herhangi bir başarısızlık ya da gecikme oluşursa, şirketimiz sorumlu tutulamaz; Yangın, deprem, hükümet eylemleri, savaş, işgal veya düşmanlık (savaş ilan edilmiş olsun olmasın), terörist tehditler veya eylemler, isyan veya başka sivil huzursuzluklar, ulusal acil durum, devrim, isyan, salgın, lokavt, grev veya diğer işgücü uyuşmazlıkları (işgücümüzle ilgili olsun ya da olmasın), ya da taşıyıcıları etkileyen kısıtlamalar ya da gecikmeler ya da yeterli ya da uygun malzeme, malzeme ya da telekomünikasyon arızası ya da elektrik kesintisi sebebiyle gecikme.
 
BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
Bu Satış Koşulları, Web Sitesi uygulamaları veya IMC GRUP HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile yaptığınız işlemler hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa,IMC GRUP HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile aşağıdaki e posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.
 
 
IMC GRUP HAVACILIK KİMYA SAN. TİC. LTD.ŞTİ
29 EKİM MAH. 10001 SOKAK NO:28/1T ÇINAR SAN.SİT. ULUKENT MENEMEN -İZMİR - TÜRKİYE
E-mail: 
sales@imcaero.com